Εκδήλωση για τα 10 χρόνια λειτουργίας του Θησέα. Προσκεκλημένος ομιλητής ήταν ο Π. Πολυχρόνης, Παιδοψυχίατρος, Δ/ντής ΑΚΜΑ.
10 χρόνια «Θησέας»10 χρόνια «Θησέας»10 χρόνια «Θησέας»10 χρόνια «Θησέας»10 χρόνια «Θησέας»10 χρόνια «Θησέας»Α. Προκοπίου, Γ. ΜπάϊλαςΠ. Πολυχρόνης, Παιδοψυχίατρος Π. Πολυχρόνης, Παιδοψυχίατρος Π. Πολυχρόνης, Παιδοψυχίατρος 10 χρόνια «Θησέας»10 χρόνια «Θησέας»10 χρόνια «Θησέας»10 χρόνια «Θησέας»10 χρόνια «Θησέας»το κέρασμα το έφτιαξαν οι γονείς του ΘΗΣΕΑ
Αφήστε μια απάντηση